Wilt u samen met medewerkers in uw school verkennen hoe het gaat met diversiteit en inclusie (D&I) van het personeel? Maak dan nu gebruik van het aanbod om op uw school met uw medewerkers een werksessie te laten verzorgen door Voion.
Lees meerOm mensen te binden en boeien in het onderwijs is goede inductie nodig. Een nieuwe leraar moet echt onderdeel worden van de cultuur. Hierover vertellen Michelle Helms-Lorenz en Geke Schuurman in de podcast Zin in lesgeven.
Lees meerDe sociale partners hebben nieuwe afspraken gemaakt over wat scholen minimaal moeten regelen voor de sociale veiligheid van werknemers. Deze afspraken zijn nu in de norm sociale veiligheid van de Arbocatalogus-VO gepubliceerd.
Lees meerOver: Aangepaste norm Sociale Veiligheid, Werksessie diversiteit en inclusie op uw school, Gedeeld leiderschap en meer.
lees verderHet SZ-bulletin houdt u op de hoogte van ontwikkelingen over sociale zekerheid in het voortgezet onderwijs.
lees verderBen je schoolleider in het voortgezet onderwijs en wil je een NVAO geaccrediteerde masteropleiding gaan volgen?
lees verderHoe wordt gedeeld leiderschap in het vo toegepast en wat is de invloed op de aantrekkelijkheid van het schoolleiderschap?
lees verderHoe heeft het aantal leerlingen in uw regio zich de afgelopen jaren ontwikkeld? En wat is de prognose voor het aantal leerlingen de komende jaren?
lees verderEn we houden u op de hoogte van voor u relevant nieuws over de onderwijsarbeidsmarkt en veilig en vitaal werken:
U kunt zich altijd weer afmelden via een link in onze nieuwsbrieven.
Er ging iets fout. Het e-mailadres is niet opgeslagen.